Badania wytrzymałościowe, zbiorniki ciśnieniowe, obróbka metali – kontakt z LERG PET

Dane kontaktowe

Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta, prosimy o kontakt telefoniczny bądź e-mailowy. Odpowiemy w możliwie najkrótszym terminie.

ul. M. Skłodowskiej-Curie 73

87-100 Toruń
POLSKA

Sąd Rejonowy w Toruniu VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
KRS: 0000004590
NIP: 879-175-57-32
REGON: 870433395
Wysokość kapitału zakładowego 9 682 000, 00 zł

Zarząd

Prezes Zarządu:
Małgorzata Żarecka-Piątkowska
tel. 56 656 17 02
tel. kom. 692 442 851
malgorzata.zarecka-piatkowska@lergpet.pl

Sekretariat:

tel.  56 656 17 03
e-mail: elanapet@lergpet.pl

Dział Personalny:

Kamila Łaskawska-Szturo
tel. 56 656 15 17
tel. kom. 692 442 954
kamila.laskawska-szturo@lergpet.pl

Kinga Barylska
tel. 56 656 15 58
tel. kom. 692 442 951
kinga.barylska@lergpet.pl

Dział Produkcji:

Andrzej Brzęcki
tel. 56 656 28 73
tel. kom. 692 442 904
andrzej.brzecki@lergpet.pl

Dział Techniczny:

Artur Łukomski
tel. 56 656 24 04
tel. kom. 692 442 927
artur.lukomski@lergpet.pl

Dozór Techniczny / Laboratorium NDT:

Artur Łukomski
tel. 56 656 24 04
tel. kom. 692 442 927
artur.lukomski@lergpet.pl

Artur Szulc
tel. 56 656 13 19
tel. kom. 692 442 924
artur.szulc@lergpet.pl

Dział Sprzedaży i Marketingu:

Artur Łukomski
tel. 56 656 24 04
tel. kom. 692 442 927
artur.lukomski@lergpet.pl

Aleksandra Sikorska
tel. 56 656 27 40
tel. kom. 666 842 680
marketing@lergpet.pl

Dział Zakupu i Sprzedaży PET:

Paulina Jakubowska
– sprzedaż płatka PET

tel. 56 656 15 27
tel. kom. 692 442 956
paulina.jakubowska@lergpet.pl

Karolina Darocha
– zakup odpadu PET

tel. 56 656 15 33
tel. kom. 692 442 901
karolina.darocha@lergpet.pl

Andrzej Razik
tel: 56 656 17 07
tel.kom. 692 442 949
andrzej.razik@lergpet.pl

Dział Zaopatrzenia:

Katarzyna Piotrowska
tel. 56 656 28 18
tel. kom. 694 442 025
katarzyna.piotrowska@lergpet.pl

Daniel Michalski
tel. 56 656 28 18
tel. kom. 692 442 953
daniel.michalski@lergpet.pl

Elektroautomatyka:

Mariusz Krzywdziński
tel. 56 656 26 25
tel kom. 692 442 887
mariusz.krzywdzinski@lergpet.pl






Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą polityką prywatności.