Badania wytrzymałościowe, zbiorniki ciśnieniowe, obróbka metali – kontakt z LERG-PET

Dane kontaktowe

Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta, prosimy o kontakt telefoniczny bądź e-mailowy. Odpowiemy w możliwie najkrótszym terminie.

ul. M. Skłodowskiej-Curie 73
87-100 Toruń
POLSKA

Sąd Rejonowy w Toruniu VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
KRS: 0000004590
NIP: 879-175-57-32
REGON: 870433395
Wysokość kapitału zakładowego 9 682 000, 00 zł

Zarząd

Prezes Zarządu:
Agnieszka Kozubek-Bespalenko

V-ce Prezes Zarządu
Elżbieta Bielska-Łęcka

Dyrektor Zarządzający:
Grzegorz Kamiński
tel. 56 656 17 02
tel. kom. 692 442 948
grzegorz.kaminski@lergpet.pl

Dział Administracji:

Maria Woźniak
tel. 56 656 27 40
tel. kom. 666 842 680
marketing@lergpet.pl

 

Dział Personalny:

Kamila Łaskawska-Szturo
tel. 56 656 15 17
tel. kom. 692 442 954
kamila.laskawska-szturo@lergpet.pl

Kinga Barylska
tel. 56 656 15 58
tel. kom. 692 442 951
kinga.barylska@lergpet.pl

 

Dział Księgowości:

Monika Karbowska
tel. 56 656 27 55 
tel. kom. 692 442 909
monika.karbowska@lergpet.pl

Zuzanna Janowska
tel. 56 656 27 55 
zuzanna.janowska@lergpet.pl

 

Dział Produkcyjno-Techniczny:

Piotr Hajkowski
tel. 56 656 28 73
tel. kom. 692 442 922
piotr.hajkowski@lergpet.pl

 

Dział Zakupu i Sprzedaży:

Karolina Darocha
– Dyrektor Handlowy

tel. 56 656 15 33
tel. kom. 692 442 901
karolina.darocha@lergpet.pl

Andrzej Razik
– zakup odpadu PET

tel. 56 656 17 07
tel. kom. 692 442 949
andrzej.razik@lergpet.pl

Alicja Cywińska
tel: 56 656 15 27
tel.kom. 692 442 956
alicja.cywinska@lergpet.pl

Katarzyna Tobolewska
tel. 56 656 29 95
tel. kom. 692 442 928
produkcja@lergpet.pl

 

Dział Zaopatrzenia:

Piotr Tobolewski
tel. 56 656 28 18
tel. kom. 694 442 025
zaopatrzenie@lergpet.pl

Anna Kamińska
tel. 56 656 17 03
tel. kom. 692 442 953
kooperacja@lergpet.pl

Dział Elektroautomatyki:

Mariusz Krzywdziński
tel. 56 656 26 25
tel kom. 692 442 887
mariusz.krzywdzinski@lergpet.pl

 

 






    >

    Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą polityką prywatności.