Produkcja maszyn i usługi frezowania w Toruniu

LERG-PET Sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu to polska firma działająca w branży technicznej, specjalizująca się w produkcji maszyn i zbiorników stalowych oraz wielu innych zaawansowanych usługach. Wykonujemy prace spawalnicze w tym toczenie metali i frezowanie. Oprócz obróbki realizujemy badania wytrzymałościowe, wśród nich nieniszczące i niszczące, np. takie jak próba rozciągania i próba udarności. Wiedza, umiejętności oraz profesjonalizm sprawiają, że odnosimy sukcesy zarówno na rynku krajowym, jak i międzynarodowym. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu (początki działalności przedsiębiorstwa sięgają 1993 roku) i zatrudnianiu wykwalifikowanej kadry świadczymy usługi najwyższej jakości.Firma z tradycjami

Spółka łączy w sobie element tradycji (nasze korzenie sięgają początku lat sześćdziesiątych) oraz nowoczesności (jesteśmy przyjaznym ekologicznie podmiotem zajmującym się recyklingiem tworzyw PET).

Budowa maszyn i konstrukcji stalowych, recykling PET oraz badania wytrzymałościowe – specjalności LERG-PET.

Fachowcy od azotowania stali

Najważniejszym aspektem działalności LERG-PET jest budowa maszyn, urządzeń, elementów linii produkcyjnych oraz konstrukcji ze stali, a zwłaszcza produkcja zbiorników stalowych, w tym zbiorników ciśnieniowych. Wszystkie usługi realizujemy na podstawie indywidualnych produktów, natomiast części zamienne wytwarzamy w oparciu o elementy i dokumentację techniczną dostarczoną przez kontrahenta. Zajmujemy się obróbką cieplną i cieplno-chemiczną metali. Korzystamy zarówno ze standardowych technologii obróbki (frezowanie, toczenie metali), jak i z azotowania jonowego. Świadczymy usługi z zakresu azotowania stali, piaskowania oraz śrutownia konstrukcji stalowych.
LERG-PET zapewnia serwis, modernizację, naprawy, utrzymanie ruchu w zakładach produkcyjnych.

Oferujemy szeroki wachlarz badań wytrzymałościowych, których celem jest ocena stanu technicznego maszyn, urządzeń i konstrukcji.

Dopełnienie działalności naszego przedsiębiorstwa stanowi świadczenie usług z zakresu recyklingu PET.

Relokacja linii produkcyjnych

W związku z mobilnością współczesnego świata wyspecjalizowaliśmy się w demontażu i relokacji linii produkcyjnych oraz całych fabryk.

Ofertę LERG-PET cechują elastyczność oraz podejście indywidualne do klienta. Zapraszamy do współpracy! LERG-PET to Postęp, Ekologia, Technika.

 

 

 

Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą polityką prywatności.